Izbaudiet Gruzijas ēdienu daudzveidību ar Eiropas virtuves pievienošanu

Talifa - jūtieties kā mājās ar mājas gatavošanu un laipnu apkalpošanu

Noklikšķiniet uz pogas un skatieties video par restorānu Talifa
Izbaudiet Gruzijas ēdienu daudzveidību ar Eiropas virtuves pievienošanu

Talifa ir Gruzijas virtuves restorāns ar Eiropas ēdienu pievienošanu. Vairāk nekā 20 gadus mēs cenšamies iepazīstināt pēc iespējas vairāk cilvēku ar īstu gruzīnu virtuvi – harizmātisku, sulīgu, garšīgu.

Restorānā Talifa Jūs gaida dažāda un plaša gruzīnu ēdienu klāsta, gan vienkārša, gan mangale. Mūsu restorāna atšķirīgā īpatnība ir tāda, ka šeit var nobaudīt tieši mājas gruzīnu virtuvi. Ēdienkartes pamatā ir tradicionālie un populārākie ēdieni - dolma, hačapuri, khinkali un daudz kas cits

Par restorānu

Ja aiz loga ir silts laiks, gribas vairāk atrasties svaigā gaisā, tad Talifa piedāvā savu lielo terasi ar skaisto skatu. Jūs varēsiet ne tikai baudīt gardu, tikko pagatavotu ēdienu, bet arī baudīt laiku skaistajā vidē.

Bet, ja vēlaties patīkamu vakaru pavadīt mājās, tad tas netraucē nobaudīt mājas gruzīnu virtuvi, jo restorānā Talifa ir piegādes pakalpojums. Piegādāsim tikpat gardu un sulīgu ēdienu, kādu pasniedzam pašā restorānā.

Restorāna Talifa priekšrocības ir ne tikai plašs ēdienu klāsts, bet arī vairākas banketu zāles Jūsu svinībām. Mūsu restorānā ir banketu zāles jebkuram cilvēku skaitam. Nosviniet jebkuru notikumu pie mums, un mēs nodrošināsim jums bagātīgu un garšīgu galdu.

Gaidām Jūs mūsu ģimenes restorānā Talifa!

Kontakti

Restorāna adrese

talifa2009@inbox.lv

E-pasts

Telefona numurs

Piegāde

Piegāde notiek ar Wolt starpniecību.

Pasūtījumu no 25 eiro bezmaksas piegāde uz rajoniem - Pļavnieki, Purvciems

Par piegādi šajos rajonos, lūgums zvanīt

Pasūtījumu no 50 eiro bezmaksas piegāde uz rajoniem - Ķengarags, Jugla, Mežciems, Centrs

+371 20067440